Dom na wyłączność

A jakby tak odpocząć wyłącznie w gronie najbliższych? Powspominać “stare czasy”, poopowiadać żarty i spędzić trochę czasu na wspólnych rozmowach?

Dom do wynajecia na odludziu

Chcemy, aby Wasz pobyt u nas był jak najbardziej udany, dlatego zapraszamy Was do nas z całą rodziną lub paczką przyjaciół. Oferujemy wynajem całego domu, w którym znajdziecie:

  • 28 miejsc do noclegowych w 10 pokojach o standardzie 4-gwiazdkowego hotelu
  • salę biesiad idealną do spędzania czasu we własnym gronie
  • pokój zabaw dla mniejszych i większych dzieci
  • pokój jadalniany, w którym będziecie mogli zasmakować Warmii w jej najlepszym wydaniu.

Agrowczasy nad jeziorem

Wczasy w gospodarstwie agroturystycznym mają swoją magię. Nasz dom położony w województwie warmińsko-mazurskim przyciąga nie tylko w sezonie wakacyjnym. Ciekawe zajęcia znajdziecie tutaj zarówno podczas jesieni wybierając się do lasu na grzyby, zimą podziwiając zachody słońca z sauny nad jeziorem Zerbuń czy na wiosnę oddając się błogiemu lenistwu z książką w jednej z naszych altan. Bliskie obcowanie z naturą może być prawdziwie relaksujące i terapeutyczne.

Wakacje w agroturystyce z dziećmi

Często wyjazd z dziećmi może okazać naprawdę trudnym wyzwaniem. W Highland Warmia zapewnimy komfortowe zakwaterowanie zarówno Wam i Waszym pociechom. W pokoju rodziców przyjeżdżających z małymi dziećmi znajdują się dodatkowe udogodnienia: wanienka, nocnik i łóżeczko turystyczne, a w jadalni wysokie krzesełka do karmienia, z których skorzystacie bez dodatkowych opłat.

Nasz dom jest pełen atrakcji dedykowanych naszym najmłodszym Gościom. Tuż obok pokoju biesiad znajdziecie pokój zabaw wypełniony po brzegi różnego rodzaju zabawkami. Przed domem zaangażowaliśmy kawałek przestrzeni na plac zabaw oraz boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną i badmintona.

Warto wiedzieć

Na koniec jeszcze mały disclaimer. Cena wynajęcia całego domu jest ustalana indywidualnie z Gospodarzami obiektu. Nasze gospodarstwo wymaga ciągłej troski. Stado Highlanderów musi być codziennie karmione, rośliny w szklarni podlewane, a tereny otaczające dom regularnie doglądane. Dom, w którym mieszkamy mieści się na wzgórzu nad agroturystyką Highland, dzięki czemu podczas całego Waszego pobytu będziemy mogli służyć pomocą zarówno w wyborze atrakcji jak i kwestiach logistycznych związanych z meldunkiem. Podczas Waszego pobytu będziemy również przygotowywać dla Was posiłki* i dbać o czystość obiektu. 

*Wersję wyżywienia ustalamy indywidualnie podczas rezerwacji. Do wyboru wyżywienie w wersji BB (samo śniadanie) lub HB PLUS (śniadanie, dwudaniowa obiadokolacja, przekąski). Przygotowujemy również okazjonalne deski smaków oraz zestawy grillowe. Więcej o naszych warmińskich smakach przeczytacie tutaj.

Zapytaj o szczegóły:

+48 885 567 100
 [email protected]