Weekend na Warmii

O Warmii często mówi się jak o “brzydszej siostrze” Mazur, ale Warmia zachwyca dziewiczością i dzikością natury, barwną historia oraz oferuje niezliczoną ilość interesujących miejsc wartych poznania.

Cud natury, który trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu! 

-10%

na nocleg
weekendowy

*Oferta obejmuje rezerwacje weekendowe (nocleg od piątku do niedzieli lub dłuższy). Rezerwacji promocyjnych dokonywać można telefonicznie lub mailowo, kontaktując się z Gospodarzami Domu Gościnnego Highland Warmia.

Dom Gościnny Highland Warmia

Nasz dom położony jest na Warmii tuż nad niewielkim jeziorem w miejscowości Zerbuń. Jesteśmy zatopieni w otaczającej nas przyrodzie – łąki, lasy, pola, rozlewiska – natura w czystej postaci. Cisza i spokój nabierają tutaj innego wymiaru. Cisza jest ciszą, a spokój spokojem.
W domu znajduje się 10 pokoi gościnnych, posiłki spożywamy w dużym słonecznym pokoju jadalnym z przepięknym widokiem na łąkę.

Highland-Warmia_Logo_3 (1)

Nasze atuty

Group 26
Cisza i spokój
Group 24
Komfortowe
pokoje
Group 20
Sauna
z widokiem
na jezioro
Group 22
Swojskie
posiłki
Group 32
Zagroda krów Highland
Group 28
Atrakcje
dla dzieci
Group 26
Cisza i spokój
Group 24
Komfortowe
pokoje
Group 20
Sauna
z widokiem
na jezioro
Group 22
Swojskie
posiłki
Group 32
Zagroda krów Highland
Group 28
Atrakcje
dla dzieci

Swojskie Jedzenie

Wszystkie dania, którymi dzielimy się z Gośćmi powstają w naszej kuchni, którą “zawiaduje” Magda. Słuchamy natury, która nas otacza i rytmu zmieniających się pór roku. Lubimy tradycyjną kuchnię polską bazującą na regionalnych i sezonowych produktach.

Sami pieczemy chleb na śniadania i kolacje, produkujemy wędliny i wędzimy ryby. Wybieramy produkty wysokiej jakość, aby wydobyć smak i aromat, który ucieszy Gości zasiadających przy stole.

Sprawdź termin

Komfortowe zakwaterowanie

Wszystkie pokoje wyposażone są w niezbędne udogodnienia, dzięki którym pobyt w naszym domu to czysta przyjemność. Pokoje posiadają duże widne okna, z których roztacza się kojący widok na otaczające pola i lasy.

Rozmaite atrakcje

Do dyspozycji odwiedzających nas Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji, tj. rowerki wodne, wiaty grillowe i stanowiska wędkarskie, które z pewnością urozmaicą pobyt na Warmii. Od niedawna korzystać można również z położonej tuż nad brzegiem jeziora Zerbuń sauny.

Pokój zabaw i sala biesiad

Do dyspozycji naszych najmłodszych Gości jest duży pokój zabaw, wypełniony kolorowymi zabawkami.

Dla nieco starszych zagospodarowaliśmy przestrzeń wypoczynkową z fotelami, kanapami oraz planszówkami i piłkarzykami.

Highland Safari

Częścią naszego Domu Gościnnego jest zagroda krów szkockich Highland.

Stado można zobaczyć z bliska podczas organizowanych przez nas wyjazdów na Highland Safari– wycieczek objazdowych po liczącym 60 hektarów, rozległym pastwisku.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Was do naszej ostoi
spokoju i miejsca, gdzie uciekamy
przed zgiełkiem i pędem wielkich
miast.

Highland-Warmia_Logo_3 (1)

Życie na Warmii

Popołudnia spędzamy nad jeziorem, spacerujemy i cieszymy oko tym, co nas otacza, a wieczorem lubimy posiedzieć przy ognisku i pogapić się w rozgwieżdżone niebo. W jesienne i zimowe wieczory w kominku wesoło trzaska ogień, a my rozprawimy o życiu, raczymy się dobrymi trunkami, a czasem gramy w karty.